Moderátorka Zlatica Puškárová (39), ktorá je vo štvrtom mesiaci tehotenstva, sa po pôrode druhého potomka chystá na materskú dovolenku.

Tá narobí v markizáckom spravodajstve poriadny prievan, pretože televízia musí na jej dočasne uvoľnený flek nájsť adekvátnu náhradu. A zatiaľ čo v zákulisí sa už niektoré kandidátky tešili na Zlatkino teplé miestečko, samotná moderátorka konkurencii veľkú šancu nedá! Už teraz má totiž pripravený jasný plán!

Rodinka Zlatice Puškárovej a Patrika Švajdu sa v máji rozrastie o druhé dieťatko. Ich synovi Leovi síce doprajú vytúženého bračeka alebo sestričku, Markíze však privodili poriadny bolehlav.

Televíziu pod vedením šéfa Mathiasa Setteleho totiž čaká výber ženy, ktorá dočasne nahradí tehotnú blondínku v spravodajstve. „Bude to moderátorka na primeranej odbornej úrovni,“ tvrdí zdroj Nového Času zo Záhorskej Bystrice. Puškárová však zrejme urobí škrt cez rozpočet adeptkám, medzi ktorými sa objavili mená ako Danica Kleinová, Miriam Šmahel Kalisová, Veronika Ostrihoňová či Lenka Vavrinčíková.

Podľa informácií Nového Času sa totiž náhradníčka ani poriadne nestihne uvelebiť v jej kresle a už bude mať jej pôvodnú majiteľku za chrbtom. Kariéra na úkor tehuľky sa tak rozhodne konať nebude! „Zlatka sa vyjadrila, že strávi na materskej len niekoľko týždňov. Pri Leovi bola doma tri mesiace. V štúdiu teda pôjde len o záskok na pár týždenných služieb,“ tvrdí náš zdroj. Jediné, čo môže hviezdu Markízy zdržať v návrate na obrazovku, bude dieťatko.

„Všetko bude závisieť od toho, ako sa bude ono aj ja cítiť. Ďakujem televízii, že mi vychádza v ústrety,“ povedala nám Zlatica, ktorá aj tak zrejme nebude ani zďaleka šliapať na päty moderátorkám-rekordérkam, ktorým kraľuje Aneta Parišková. Tá sa totiž objavila na obrazovke len 17 dní po tom, ako na svet cisárskym rezom priviedla druhorodeného syna Gabrielka.

Čítať viac:  Urbaníková sa rozhodla dať košom novej markizáckej šou. Je toto pravý dôvod?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?