Zdroj: cas.sk
Bezdomovec sa pozrel po pár hodinách u kaderníka do zrkadla a rozplakal sa. Zmena mu doslova vyrazila dych!

Španiel Jose Antonio bol kedysi elektrikár. No potom začal trpieť depresiami a skončil na ulici. Kaderník sa mu však rozhodol pomôcť a ponúkol mu dokonalú premenu v salóne. Poznal ho totiž z videnia, keďže Jose zvykol parkovať ako nelicencovaný šofér autá, aby si zarobil dosť peňazí na jedlo.

Do salónu prišiel s dlhými šedivými vlasmi a bradou. O jeho premene natočili dokonca i video. Na ňom môžete vidieť ako sedí bezdomovec pred premenou hladiac do zrkadla. Potom mu ukážu výsledok a Jose neudrží slzy. Je z neho doslova nový človek! Jeho zmena bola tak obrovská, že mu na malorskej terase v meste Palma, odkiaľ pochádza, ponúkli pivo a hoci sa s ním stretávajú denne, nespoznali ho. A to nie je všetko! Otočila sa za ním nejedna žena. Z bezdomovca totiž tím kaderníkov vykúzlil štýlového hipstera. „Panebože, to som ja? Som taký iný, nikto ma nespozná, kým im neprezradím, kto som!“ reagoval šokovane na svoju premenu Jose.

Jose Antonio sa po premene pokúša nájsť si normálnu prácu. Podľa dailymail.co.uk mu dokonca neznáma spoločnosť anonymne poskytla finančnú pomoc. „Nebola to len zmena výzoru. Zmenilo mi to život. Teraz si hľadám prácu,“ dodal Jose.

Zdroj: cas.sk

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Panika v Chorvátsku: Z mora vytiahli tohto žraloka na FOTO