Zdroj: kredenc.markiza.sk

Zatiaľ, čo v súkromí, ani v spoločnosti odvážny styling nepreferuje, včera na televíznych obrazovkách absolútne zažiarila! Reč je o herečke Petre Polnišovej (41), ktorá sa v pondelkovej skeč šou Kredenc prezliekla za extravagantnú divu Sisu Sklovskú (51). Humoristka tak v plnej kráse vytasila megaprsia a svojím odvážnym lookom všetkým doslova vyrazila dych.

Petra Polnišová patrí k tým herečkám, ktoré dokážu zahrať čokoľvek. Tento fakt v konečnom dôsledku dokázala aj v mnohých komediálnych počinoch, kde svojimi paródiami na známe osobnosti dostala do kolien nejedného fanúšika kvalitného humoru.

Zdroj: topky.sk

Slovenský národ bezpochyby dobre pobavila aj v pondelkovej skeč šou Kredenc. Tmavovláska však tentoraz zaujala nielen vtipnou imitáciou, ale aj perfektným výzorom. Petra sa totiž vo včerajšej časti prezliekla za speváčku Sisu Sklovskú – a to so všetkým, čo k známej dive už roky neodmysliteľne patrí.

Zdroj: topky.sk

Nechýbal tak odvážny outfit s poriadne hlbokým výstrihom, v ktorom Petra vyvetrala svoje megaprsia, brunetku dokonca zdobili aj nadpojené vlasy, masívne doplnky i výrazný mejkap. V kontroverznom kostýme zvýraznila všetky svoje kvality a treba uznať, že premena to bola naozaj dokonalá – herečka vyzerala energicky, sviežo a pokojne by sa v takomto štýle mohla prezentovať aj častejšie.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Fanúšikovia pri pohľade na Haščákovú ostali úplne v rozpakoch: Šialený outfit a ten výstrih to zaklincoval!