Tomu sa povie šťastný vstup do roka 2017. Po tom, ako synovi známeho veľkopodnikateľa Ladislava Reháka Martinovi (36) zrušili obvinenie v kauze piťovcov, prišla ďalšia dobrá správa. Jeho snúbenica Petra Ficová (31), dvorná fotografka celebrít, mu porodila dcérku.

Dievčatku dali rodičia meno Johanka. Fotografka Ficová, ktorej služby využíva aj Dara Rolins, sa na sociálnej sieti pochválila záberom z pôrodnice.

„Tak už som v tom. Nič nie je viac. Som maminou,“ napísala k snímke, na ktorej spokojne spinká malá princezná. Narodenie najväčšieho šťastia rodiny je však zavŕšením mimoriadne pozitívneho týždňa pre Johankiných rodičov.

Otec dievčatka Martin Rehák donedávna čelil vážnym obvineniam. Spolu s ďalšími 26 ľuďmi ho v júni minulého roka zadržali počas policajnej akcie Gondola zameranej na mafiánsku skupinu tzv. piťovcov. Reháka obviňovali z toho, že bol činný pre skupinu a jedného z nich mal v cele navádzať na krivú výpoveď. Generálny prokurátor Jaromír Čižnár tieto obvinenia pred pár dňami zrušil. Po narodení dcéry tak má rodina dvojnásobnú radosť.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Versače prerobil slávnu vilu na Pereši, teraz na nej pekne zarobí: Suma, z ktorej pôjdete do kolien!