Obrátila sa na políciu! Katarína Knechtová (35) sa stala obeťou krádeže vlastnej osobnosti, keď sa na sociálnej sieti objavil falošný profil s jej menom.

Neznámy páchateľ v Katkinom mene dokonca komunikoval s verejnosťou a spovedal jej kamarátov. Speváčka sa preto dala do boja a o pomoc žiada aj svojich fanúšikov!

Knechtová prosí svojich priaznivcov, aby nereagovali na falošný profil, ktorý sa objavil na internete pod menom Katka Katuška Knechtová. Zistila totiž, že neznámy človek, podľa jej názoru žena, vystupoval v jej mene pred jej priateľmi. „Dozvedela som sa to úplne náhodou. S niekým som sa stretla a ten mi povedal, že sme si písali a ja som o tom vôbec nevedela,“ povedala Novému Času Katka, ktorá je z celej veci rozčarovaná.

„Lákala z mojich priateľov aj telefónne čísla,“ povedala. „Viem, že si viac ako týždeň písala s Emmou Tekelyovou, Zuzanou Haasovou či Martinom Madejom. Vrcholom bolo, keď dala rozhovor do magazínu o varení,“ nahnevala sa speváčka. „V pondelok som bola podať trestné oznámenie,“ uzavrela s tým, že falošný profil je už zablokovaný.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Fanúšikovia pri pohľade na Haščákovú ostali úplne v rozpakoch: Šialený outfit a ten výstrih to zaklincoval!