Prvý záber desiateho dieťaťa politika Borisa Kollára (51)! Novému Času sa podarilo exkluzívne získať fotografiu, na ktorej je dvojdňový syn speváčky Barbory Balúchovej (29) a známeho multiotecka.

Dieťaťu dali meno Alexander Ján. Drobček, ktorý prišiel na svet vo štvrtok popoludní v nemocnici v bratislavskej Petržalke, vyzerá napriek komplikáciám pri pôrode ako malý anjelik. Čerstvú mamičku síce jeho príchod na svet potrápil, ale pri pohľade na chlapcovu rozkošnú tváričku niet divu, že Kollár chodí s úsmevom od ucha k uchu a srší spokojnosťou!

Politik Kollár a speváčka Balúchová sa vo štvrtok stali hrdými rodičmi. „Barbora bola veľmi unavená a  mala komplikácie na sále. Potrebuje veľa oddychu,“ dozvedeli sme sa od človeka blízkeho dvojici. Zatiaľ čo pre superstáristku išlo o  prvý pôrod, známy politik má v tejto oblasti skúseností na rozdávanie. Synček Alexander Ján je pre neho desiatym potomkom, ktorých má s deviatimi rôznymi ženami. Novému Času sa včera podarilo získať exkluzívnu fotografi u Borisovho malého pokladu. Zatiaľ sa síce nedá celkom dobre určiť, po kom chlapček zdedil črty tváre, ale Kollárove vtipné slová po prvej návšteve Barbory sa našťastie nenaplnili. „Všetky deti sú rovnaké, ale toto je černoch s ryšavými vlasmi,“ vtipkoval.

Fotku si pozriete TU.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Igor Kmeťo st. sa ženil, jeho potomkovia však na svadbe chýbali: Prečo som nezavolal moje deti!