Šperky sú tu, aby nás zdobili, ale majú aj svoje magické sily. Každá z nás má aspoň jeden taký šperk. Máte tiež prsteň lásky od priateľa, skúšobný prívesok pre šťastie na skúškach alebo pamätný kameň od babičky, cez ktorý s ním hovoríte?

Na anjelskom krídle do neba

Krídlo anjela vyrobené zo skla alebo ušľachtilého kovu je snovým symbolom odlúčenia duše od tela a povznesenia sa nad skutočný svet. Kto ho nosí, nikdy sa neutopí v šedi každodenných dní, vždy bude nad vecou a vyrovnaný. Ženy si ho vyberajú, aby posilnili svoju vnútornú čarodejnicu. Muži ich kupujú svojim ženám, pretože v sebe spájajú zmyselnosť a tajomstvo. Drobnej blondínke bude slušať malé biele krídlo so zirkónmi. Naopak energicky a fatálne pôsobí veľké čierne anjelské krídlo kombinované so strieborným prvkom. Šperky sú určené pre denné oblečenie, ako aj pre veľké spoločenské príležitosti v závislosti od zvoleného dizajnu.

Anjelské zvončeky pre nastávajúce maminky

Na retiazke sa krídlo najviac snúbi s anjelským zvončekom. Je to klenot s výnimočnou silou pre nastávajúce maminky. Sprostredkováva kontakt medzi matkou a nenarodeným dieťaťom. Neveríte? Verte. Princíp je starý ako ľudstvo samotné. Dávno maminky vedia, že deti vnímajú už v brušku. Preto sa s nimi rozprávajú, spievajú im a vešajú si nad bruško malé rolničky. Ich jemné cinkanie vie deti upokojiť aj po ich narodení a preto si ich nechávajú na krku. Neskôr ich zašívajú do hračiek a ešte neskôr môžu dievčatá zvončeky dediť a tak im dať znova tú najdôležitejšiu úlohu.

Anjelské zvončeky z rúk vzácnych nemeckých zlatníkov z Engelsrufer sú uložené v malých klietkách v tvaru guličky, slzy alebo srdcia. Tie sa môžu otvoriť a rolnička sa dá vymeniť. Mamičky veria, že rozdielne farebné rolničky môžu zlepšiť náladu alebo vlastnosti ich dieťaťa. Modrá pomôže vyjadrovacím schopnostiam, zelená je farba nádeje, šedá vyžaruje mier a rovnováhu … So symbolikou farieb sa môžete zoznámiť tu. Tento princíp odpozorovali zlatníci z Engelsrufer od mexických Indiánov, ktorí tieto rolničky nazývajú bola.

Čítať viac:  Viktor Vincze vyjadril, aký je hrdý na Adelu: Slová, ktoré hovoria za všetko!

Strážny anjeli majú veľa práce

Zabezpečia, aby sme nezišli z našej cesty životom a dajú nám silu a sebavedomie na túto cestu. A chránia nás aj pred nepriateľstvom a tiež čiernou mágiou. Z týchto dôvodov je to najlepší darček pre narodené dieťa. Alebo pre matku, ktorá sa o teba starala desiatky rokov a teraz potrebuje vašu podporu, rovnako ako pomoc z nebies. Nikdy nie sme úplnými pánmi nášho osudu, hoci si to často myslíme. Ale pocit že sú strážni anjeli na našej strane nás posilní. Ten pocit získate s malým anjelom na krku.

Dokonalý design a drahé materiály

Šperky Engelsrufer sú ručne vyrábané hlavne zo striebra o rýdzosti 925/1000. Šperky sú ďalej úpravované ródiovaním alebo zlatením a sú vyložené zirkónmi. Niektoré časti sú keramické, sklenené a doplnené perlami. Nádherné pôsobia prívesky na zdvojených retiazkach alebo retiazke doplnenej farebnou šnúrkou alebo radom perličiek.  alebo krútené reťazové prívesky s farebnou čipkou alebo radom korálkov. Kombinácia viacerých príveskov vám umožní zložiť si svoj jedinečný, nenapodobiteľný šperk. Pozrite sa na niektoré z mnohých možností tu. A nebojte sa byť krásna. Najkrajšia.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?