elektricky-bicykel

Cyklistický trh Electric rozhodne nie je veľkým výklenkom a preto, najlepším spôsobom ako vyzdvihnúť svoje miesto na trhu bolo navrhnúť elektrický bicykel, ktorý naozaj vytŕča z radov. Predstavujeme vám SPA (Societa Piemontese Automobili) bicicletta, elektrický bicykel, ktorého športovo-luxusný vzhľad je podčiarknutý high-tech vybavením.

SPA bicicletta je elektrický bicykel s uhlíkovým rámom, ktorý je ľahký, štíhly a vybavený 500W nábojom motora, inštalovaným v zadnom kolese. Batéria je uložená vnútri rámu. Na jedno nabitie prejde až 31 míľ v nonstop elektrickom režime, alebo 74 míľ aj za použitia pedálov.

Bicicletta má 26″ kolesá a odnímateľné LED svetlomety, LED smerovky, brzdové a výstražné svetlá a Formula T1 brzdy. Kolesá bežia na batériu, takže nádrž hore je slúži vlastne ako malý úložný priestor. Vďaka karbónovým rámom, unikátnemu LED reflektoru a elegantnému dizajnu je bicicletta elegantným spôsobom, ako prejsť cez ulicu. Ak po takej túžite, môžete si ju kúpiť za 11 000 dolárov.

SPA-Bicicletto-Electric-Bike-2 SPA-Bicicletto-Electric-Bike-03 SPA-Bicicletto-Electric-Bike-4 SPA-Bicicletto-Electric-Bike-5

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Takto môžete používať Kostihoj pri liečbe zlomenín