Foto: revue.idnes.cz

Človek by sa mohol domnievať, že Zuzana Belohorcová (41) bude so svojou rodinou vo svojom druhom domove na Floride maximálne spokojná a nebude mať potrebu vyrážať na iné miesta. Veď South Beach, kde s manželom Vlastom a deťmi žije, je vysnívaným cieľom odpočinku miliónov ľudí. Moderátorka ale miluje exotiku, a tak rada vyráža na plavby zaoceánskym parníkom po Karibiku.

Počas tohto roka zvládla absolvovať už tri takéto bombastické výlety. V januári Zuzana odplávala so svojou mladšou sestrou Mirkou na plavbu po Hondurasu, Belize a na mexický ostrov Cozumel, o mesiac neskôr rodina vyrazila so Zuzaninými rodičmi na Disney plavbu na Key West a pred pár dňami sa rodinka vrátila z výletov na Bahamy, do Portorika a na Svätý Martin.

“Návšteva našich príbuzných je vždy skvelá zámienka k tomu ochutnať trochu viac exotiky,” hovorí sympatická moderátorka, ktorá si plavbu po Karibskom mori so svojou švagrinou a jej synom užila. “Najviac boli pochopiteľne nadšené deti,” hovorí Zuzana, ktorá sa s nami podelila o niekoľko momentiek, kde sa pýši vyšportovanou postavou v plavkách.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Tu je niekoľko vecí, ktoré ste o prsiach nevedeli, no mali by ste!