Na internete sa objavili nahé fotky ďalšieho slávneho dievčatá. K tomu pribudla ešte poriadne zvrhlá konverzácie. Najkurióznejšie je však jej zbabelý postoj.

Muž si chcel trochu užiť na erotickom chate. Neubránil sa nadšenia, keď sa mu na ňom zjavila obľúbená blogerka. Tou nie je nikto iný, než Natália Smutková alias Natálka Sadness. Tá je obľúbená hlavne kvôli svojim vnadám, ktoré veľmi rada vystavuje.

Šťastlivec sa chcel úlovkom z chatu pochváliť a všetko vyzradil redakcii Extra.cz.
Blogerka však zaryto zapiera a zaujala kuriózne postoj. Tvrdí, že na chate bolo jej dvojča, ktoré pochopiteľne nemá. “Neviem, kde ten človek tie fotky našiel. Zrejme sa snažil nájsť dievča, ktorá mi bude čo najpodobnejšia. Erotický chat som nikdy nerobila a na fotkách či videách je zrejme moje dvojča, “uviedla pre redakciu eXtra.cz. Nechceme tvrdiť, že to je stopercentná lož. Bolo by to však veľmi nepravdepodobné. Dievča malo totiž rovnaké prsia, oči, pery a aj pehy. Okrem vzhľadu ju muž spoznal podľa hlasu a prisahá, že to bola ona.

Škandál plný nahoty nie je u slovenských blogeriek ničím novým. Všetci si iste pamätáte nahé fotky Týnuš Třešničkové, ktorú sleduje skoro 200 000 obdivovateľov! To je dvadsaťkrát viac, ako u Natálie. Tá na rozdiel od blondíny zaujala statočný postoj a k fotkám sa priznala. Za jej odvahu ju všetci odpustili a podporili. Čo si myslíte o dievčati s teóriou: Moje dvojča? Môže to byt pravda?

Nahé foto si môžete pozrieť TU a TU.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Nie je nič lepšie ako toto prekvapenie, ktoré má ženích v rukáve pre jeho manželku!