Zdroj: PEXELS

Je šéfom najpopulárnejšej sociálnej siete na svete, ktorú každý mesiac používajú takmer dve miliardy ľudí. Napriek tomu si  nájde čas aj na osobný život! Jeden z najvplyvnejších ľudí sveta teraz oznámil, že jeho manželka Priscilla Chan (32) je opäť tehotná.

Zdroj: BLESK

Radostnú správu zverejnila hlava Facebooku Mark Zuckerberg (32) ako inak než na Facebooku. S nadšením však prili ašj obavy. “Keď sme s Priscillou zistili, že je znovu tehotná, naše prvé obavy boli, či bude dieťa zdravé,” napísal miliardár úprimne na sociálnej sieti.

Zdroj: BLESK

Pár totiž má už pätnásťmesačné dievčatko Max, ktorej počatie bolo komplikované. “Hneď potom som dúfal, že to bude dievčatko. Nedokázal som si predstaviť krajší darček ako sestričku a som veľmi šťastný, že Max a naše ďalšie dievčatko budú mať jedna druhú, “dodal.

Zdroj: BLESK

Mark Zuckerberg a jeho žena priznali, že než sa im narodila prvá dcérka, dlhú dobu sa pokúšali, aby Priscilla otehotnela. Išlo o niekoľko rokov. Manželka Zuckerberga pred počatím Max trikrát potratila. Teraz to konečne vyzerá, že sa svitá na lepšie časy.

Zdroj: BLESK

Sám šéf Facebooku veľmi dobre vie, aké je to vyrastať so sestrami. “Vyrastal som s troma sestrami, ktoré ma naučili, ako sa učiť od chytrých a silných žien. Neboli to len moje sestry, ale zároveň jedny z mojich najlepších kamarátok, ” uzavrel Zuckerberg.

Gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Smutná správa z filmového sveta: Zomrel herec známy z akčných trhákov!