Najskôr dostal košom, potom nasledovala pozvánka k štedrovečernému stolu! Scenárista Andy Kraus (49), ktorý sa zaplietol s herečkou Natáliou Puklušovou (32), prežíva turbulentný záver roka.

S nerozhodným producentom totiž stratila trpezlivosť jeho mladá milenka a dvojica tak pretrhla všetky väzby. Po „kopačkách“ však prišiel nečakaný krok od Krausovej manželky Daniely (44). Tá so svojím záletným mužom nielenže plánuje stráviť Vianoce, ale osud ich manželstva necháva plne v Andyho rukách!

Kraus, ktorý nedokázal odolať ženským zbraniam herečky Puklušovej, dostal od svojej manželky veľkorysú ponuku. Tá totiž po nedávnom prevalení informácie, že Andy už nie je v kontakte s Natáliou, urobila netradičné gesto. „Na Štedrý deň je k nám pozvaný. Neviem si predstaviť, že by nebol so svojimi deťmi, ktoré ho potrebujú,“ povedala Novému Času Daniela Krausová.

Matka producentovho syna Borisa a dcéry Zoje však vo svojich vyjadreniach zašla ďalej a všetko nasvedčuje tomu, že svojho záletného muža mieni vziať na milosť. Kým ešte donedávna rozprávala, že na rozvod je pripravená, doposiaľ žiadne kroky v tomto smere neurobila. Ba čo viac, osud ich manželstva zverila do rúk práve Andymu. Za jej obmäkčeným srdcom tak môžu byť prichádzajúce vianočné sviatky.

Čaká na Krausa

Otázne je, či producent bude chcieť len tak hodiť ich spolužitie za hlavu po tom, čo stroskotal aj jeho milenecký pomer. „Nie sme v žiadnom kontakte,“ vyhlásila pre týždenník Šarm Puklušová, čím odhalila, že jojkár zostal sám. Rozvod teda nemusí byť tak skoro témou dňa, čo naznačujú aj slová samotnej Daniely. „Stále čakám na návrh od manžela,“ tvrdí Krausová, čím svojej polovičke dáva priestor na naťahovanie času. „Andy býva v Bratislave a my v Rakúsku. Komunikujeme spolu len ohľadom detí, jeho súkromné aktivity nesledujem,“ dodala. Kraus na otázky Nového Času nereagoval, no jeho osobná telenovela bude mať ďalšie pokračovania.

Čítať viac:  Jozef už po prílete na Tenerife tušil, že sa rúti do pekla: Desivé svedectvo otrasených dovolenkárov!

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?