Foto: cas.sk

Chystajú si zútulniť staronové hniezdočko lásky?! Nora Mojsejová (58), po novom Kabrheľová, je od začiatku roka manželkou niekdajšieho nepriateľa Františka Versačeho Kabrheľa (40).

Dvojica o svojom novomanželskom živote príliš hovoriť nechce a o ich plánoch vie len málokto. Novému Času sa však podarilo zistiť, že Versače dáva do poriadku legendárnu vilu na Pereši, ktorú získal. Na pozemku momentálne vládne čulý ruch a dokonca zmizla prístavba, ktorá slúžila štábu počas nakrúcania reality šou Mojsejovci ešte v roku 2005.

Versače je veľký podnikavec. Inak sa nedal vysvetliť krok, keď v decembri minulého roka získal vilu na Pereši. Kabrheľ si plány s nehnuteľnosťou nechával pre seba, no po nečakanej svadbe s Norou sa začali práce na pozemku.

Neprehliadnuteľná prístavba pred vilou, kde sídlil televízny štáb, ľahla popolom. Práve vo vile sa pred 11 rokmi Versače s Norou zoznámili počas reality šou Mojsejovci. Z pozemku zmizol aj bujný porast. Nedá sa prehliadnuť vírivá vaňa, ktorú si kedysi chcel Norin exmanžel Braňo odviezť z Pereša. Zasahovala vtedy aj polícia.

„Chodia sem chlapi a je vidieť, že sa na pozemku často pracuje,“ povedal jeden zo susedov. Vyzerá to tak, že sa Versače rozhodol prinavrátiť miestu jeho zašlú slávu. Kedy sa chce s mladomanželkou do domu nasťahovať, prezradiť nechce. „Nemám čas, dovidenia,“ odvrkol podnikateľ. Kabrheľová na otázky do uzávierky nereagovala. Nora a Versače boli dlhé roky nepriatelia na život a na smrť. Vláčili sa po súdoch a ich stretnutia boli vždy plné vulgarizmov a urážok. Práve kvôli Versačemu mohla Mojsejová nedávno skončiť za mrežami. Kabrheľ jej mal totiž požičať 853 000 eur, ktoré mu Nora podľa jeho slov „zabudla“ vrátiť.

Súd rozhodol v jeho prospech a pre Noru to znamenalo 10 rokov nepodmienečne. Rozsudok však nie je právoplatný a Versače sa rozhodol svoju bývalú sokyňu zachrániť. Nový Čas upozornil na dieru v zákone, pre ktorú by sa Nora mohla vyhnúť base. „Príbuzná osoba môže podľa Trestného zákona odoprieť trestné stíhanie,“ vysvetlil právnik Juraj Bizoň a o pár dní šokovala dvojica svojím sobášom. Obaja však svorne tvrdia, že sa majú radi a ich manželstvo nie je účelové. To budú zrejme musieť dokázať aj pred súdom. „Zákon nehovorí, koľko snúbenci majú spolu chodiť pred svadbou a či sa môžu pohádať alebo nie. Nech sa pozrie každý na seba,“ povedala vtedy Nora.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Strašný koniec tehotnej tínedžerky († 19): Osudným sa jej stal kúpeľ vo vani!