Zdroj: cas.sk

Je šťastne zadaná! Česká speváčka žiari po boku mladšieho priateľa, teraz sa však ozvala jeho ex, ktorá má naňho poriadne ťažké srdce.

Takú zradu ani vo sne nečakala! Český denník Blesk vypátral 29-ročnú Veroniku z Prahy, ktorá ešte nedávno tvorila pár s Radkom Fejerčákom (33), ktorý sa dnes objavuje po boku Lucie Bílej. Zdá sa, že speváčka mu počarovala natoľko, že neváhal svoju priateľku takpovediac zo dňa na deň opustiť.

Veronika a Radek od februára 2016 žili v jednej domácnosti a mali dokonca plánovať aj svadbu. ,,Mali sme normálne spoločnú domácnosť, v septembri ma dokonca požiadal o ruku. On to so ženami naozaj vie,” prezradila Blesku jeho bývalá snúbenica. Po veľkolepej žiadosti o ruku vo Vysokých Tatrách však namiesto svadby nasledoval rozchod.

K odlúčeniu došlo po Vianociach a ako uviedla sama Veronika, cítila, že je v tom iná žena. Jedno jej však nejde do hlavy. ,,Keď pani Bílú na niečo prehováral ešte v roku 2015, tak nechápem, prečo mi hovoril, že ma miluje a požiadal ma o ruku,” rozčuľuje sa mladá žena. Speváčka sa totiž s Radkom mala zoznámiť už v roku 2015 na premiére Carmen, kde si vymenili telefónne čísla.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  FOTO Najkrajšie zadočky Slovenska: Fitnesku Czoborovú vytláčajú mladšie!