Zdroj: cas.sk

Každá žena sa správa po rozchode trošku bláznivo. Možno svojho bývalého sledujete alebo si čítate staré správy. No toto je už skutočne príliš…

Denise Lee a jej partner, ktorého spoznala na zoznamke Tinder, sa rozišli. Prežívala to však skutočne bláznivo. Svojmu ex totiž počas pol roka poslala neuveriteľných desaťtisíc správ a emailov, informuje The Daily Telegraph.

Tridsaťosemročná Denise odoslala sedemtisíc SMS správ a viac ako dve tisícky emailov, keď sa jej ex odsťahoval do Melborune v Austrálii. A to nie je všetko. Lee potom prenasledovala aj jeho novú priateľku a jej rodičov. Dokonca napísala do školy, kde nová frajerka študovala, viac ako sto správ. Po tomto si jej ex-frajer konečne uvedomil, že má asi nejaký problém. Lee momentálne obvinili z viacerých prečinov a je vonku na kauciu.

Dodržiavať však musí niekoľko podmienok. K bývalému ani jeho partnerke sa nesmie priblížiť. Okrem toho sa musí hlásiť každý deň na polícii a má zakázané používať akúkoľvek elektroniku pokiaľ ju teda nevyužije na pracovné účely. Tiež sa nesmie priblížiť k letiskám, a to ani tým domácim. Ak to nedodrží, tak jediný telefón, ktorý uvidí, bude ten v base, informuje elitedaily.com.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Do Ilavy by ste za tmy vkročiť nechceli: To, čo sa tam deje, nemá obdoby na celom Slovensku!