Po pletkách so ženáčom prišlo vytriezvenie! Herečke Natálii Puklušovej (31) sa schôdzky so ženatým scenáristom Andym Krausom (49) nevyplatili a narazila na tvrdú realitu.

Bola síce jedným z dôvodov krachu dlhoročného manželstva známeho producenta, ale jeho oficiálnou partnerkou sa napokon nestala. Puklušová teraz Andymu poslala jasný odkaz!

Kraus a Puklušová to spolu „ťahali“ niekoľko mesiacov poza chrbát Andyho manželky Daniely. Po prevalení tejto aféry si Kraus zbalil kufre a opustil rodinné sídlo v rakúskom Prellenkirchene. Jeho manželka, aby zabudla na starosti, išla nedávno na dovolenku do Ázie. Kraus zostal sám v prenajatom byte v Bratislave a Natálii „dal pauzu“. Puklušová tak pochopila, ktorá bije. Lov na muža snov po skúsenosti s Krausom neplánuje. „Dávam si v tomto smere pokoj,“ povedala Novému Času.

„Človek, keď je zamilovaný, tak si myslí, že stretol toho pravého, ale keď spozná jeho pravú tvár, uvedomí si, ako to je v skutočnosti,“ zamyslela sa Natália. Tá zrejme verila, že sa jej na troskách Krausovho manželstva s Danielou a ich detí Boriska a Zoje podarí vybudovať vlastné šťastie. Scenárista sa namiesto toho vrhol do pracovného kolotoča v televízii JOJ a napriek rozchodu s manželkou strávil Vianoce s rodinou.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Šialené video z Česka: Dievčatá sa nakrúcali na Facebook, potom prišla smrť!