Stojí verne po jej boku! Noru Kabrheľovú (58), ktorá sa v sobotu vydala za staronového kamaráta Františka Versačeho Kabrheľa (40), trápia zdravotné problémy.

Musela vyhľadať lekára a Versače, ako starostlivý partner, jej robil spoločnosť. Ešte predtým vybavili potrebné veci na úradoch. Kabrheľ však za Norou pricestoval až päť dní po sobáši. Jeho kroky viedli najskôr na slávny Pereš, ktorý momentálne vlastní. Podnikateľka tak prišla na rad až neskôr!

Prvé dni novomanželov Nory a Františka Kabrheľovcov: Miesto romantiky behačky po lekároch!

Mojsejovej radosť zo svadby vystriedali obavy. „Nora má zdravotné problémy,“ povedal zdroj z jej blízkeho okolia. Po novom pani Kabrheľová tak musela včera vyhľadať lekára, kam ju odprevadil manžel. Obaja rozdávali úsmevy na všetky strany a vyzerá to tak, že sa im spoločný život páči. Nežnostiam sa ale vyhýbali. Ani pár dní dozadu ich manželstvo ukážkovo nevyzeralo.Svadobnú noc strávila Nora osamote a napriek tomu, že Kabrheľ do Košíc pricestoval už v stredu večer, namiesto jej spoločnosti sa zastavil vo vile na Pereši, ktorá mu od decembra patrí. Ani potom sa neponáhľal k žene, ale ubytoval sa v hoteli. Na druhý deň ráno ho totiž čakali vybavovačky na úradoch pre prechodný pobyt. Potom sa znova vybral na Pereš, kde sa stretol s kúrenárom. Je možné, že práve preto, aby dal vile navrátil zašlú slávu.

Čo si myslí prokurátor?

Pre Noru si Versače prišiel predpoludním do kaviarne a dostala darček ukrytý v taške. Potom sa vybrali do právnickej kancelárie odkiaľ odchádzali s úsmevom. Je možné, že si vypočuli dobré správy a z rečí o tom, že ich manželstvo by malo byť účelové, si ťažkú hlavu nerobia. „Ako si niekto dovolí tvrdiť, že naše manželstvo je účelové? Zákon nehovorí, koľko snúbenci majú spolu chodiť pred svadbou a či sa môžu pohádať alebo nie. Nech sa pozrie každý na seba, aké majú manželstvá, ako žijú a krížom krážom sa podvádzajú,“ povedala Novému Času Kabrheľová.

Čítať viac:  Bývalý slovenský poslanec bojuje so zvláštnym typom rakoviny: Hľadá pomoc v zahraničí!

Versače už stihol podať na košický okresný súd žiadosť o späťvzatie súhlasu poškodeného s trestným stíhaním, vedeným proti Eleonóre Kabrheľovej. Isté však je, že manželia ešte prejdú veľkou previerkou. „Generálny prokurátor zachytil medializované informácie. Podľa generálneho prokurátora ide o typický príklad zneužitia práva v snahe vyhnúť sa trestnej zodpovednosti,“ povedala pre Nový Čas hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?