Nakrúcanie prvých častí zábavnej relácie Ni­kto nie je dokonalý pre televíziu JOJ dalo štábu naozaj poriadne zabrať!
O problémy sa postaral jeden z moderátorov Marcel Forgáč (45), ktorý sa pre chorobu nemohol dostaviť na pľac. Situáciu nakoniec zachraňoval muzikant a obľúbený zabávač Marián Čekovský (39). Aby však nakrúcanie stihol, musela poňho televízia poslať do Košíc dokonca lietadlo!

Čekovský sa na nakrúcanie priviezol lietadlom.
Foto: cas.sk, joj.sk

Po tom, čo verejnoprávna televízia skončila spoluprácu na známom projekte s názvom Nikto nie je dokonalý, bude sa zábavná relácia Olivera Andrásyho vysielať po novom na televízii JOJ. Hneď prvé nakrúcania sa však nezaobišli bez vážnych problémov. „Ráno som vstal, pozriem do mobilu a tam bola esemeska, že Marcel nemôže prísť, lebo je chorý a nie je schopný nahrávať. To bola infarktová situácia, myslel som, že skolabujem,“ povedal Novému Času Andrásy, ktorý musel vzniknutú nepríjemnosť samozrejme okamžite riešiť.

Marián sa skrýval za maskou s Marcelovou tvárou.
Foto: cas.sk, joj.sk

„Rýchlo som utekal do štúdia, že čo teraz,“ povzdychol si s tým, že hľadal promptné riešenie s programovým riaditeľom televízie JOJ Rolandom Kubinom. „Ten nerobil paniku a zachoval sa pragmaticky,“ pochválil šéfa Oliver. „Napokon z Košíc doletel lietadlom hudobník Marián Čekovský a odmoderoval s Juniorom ďalšie časti relácie. Marián nezostal nič dlžný svojmu povestnému zmyslu pre humor a na úvod sa pred kamerami objavil v maske Marcela,“ prezradil pre Nový Čas tvorca relácie Nikto nie je dokonalý Oliver Andrásy.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Tornádo brutálnych nadávok po Cibulkovej kolapse: Sku*vený slovenský trpaslík!