Bude z toho vojna krások? Agáta Prachařová nedávno účinkovala v kulinárskej šou VIP Prostřeno!, ktorá je obdobou našej relácie Bez servítky.

Manželka moderátora Jakuba Prachařa chcela pobaviť zvyšné známe dámy a tak za stolom vytiahla vtipnú historku. ,,Bola som raz s Andreou Verešovou na večeri a objednala si kandáta!“ povedala Agáta o prešľape, ktorého sa mala dopustiť slovenská kráska. Candát je po slovensky zubáč, Verešová však jeho názov poangličtila. Príhoda vyvolala pobavenie a celé sa to ako nepríjemný vianočný darček donieslo až k Andrei.

,,Prekvapí, že niekto dokáže ubližovať, klamať, vymýšľať si a osočovať, len aby bol dôležitejší a mohol sa zviditeľniť,“ reagovala na to Verešová na Facebooku a pridala plačúceho smajlíka. ,,Väčšiu hlúposť ako to, čo nedávno vyhlásila na moju adresu Agáta Hanychová (priezvisko Prachařovej za slobodna, pozn. red.), som už dávno nepočula. Po prvé, vôbec nechápem, čo ju prinútilo aby si vymyslela historku na tému „candát“ a po druhé, nikdy som s ňou nebola na obede ani večeri, ani o to nestojím,“ napísala jasne Verešová, ktorá tak Agátinu historku verejne poprela.

Slovenka však pri dementovaní trapasu neskončila a do Prachařovej si poriadne rypla. ,,Na rozdiel od nej ovládam štyri svetové jazyky a viac ako desať rokov žijem v pokojnom manželskom zväzku s jedným mužom… Ešte smutnejšie je, že vás niekto tak skazený, morálne a ľudsky nečistý dokáže zatiahnuť do absurdnej kauzy, ktorú ste nakoniec nútený predsa len komentovať,“ nenechala Andrea na českej kolegyni nitku suchú.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Známy hudobnícky pár sa náhle zbavuje majetkov. Čo je za tým?