Zabudla platiť?! Adriana Sklenaříková (45), ktorá sa už dnes modelingu nevenuje, stále patrí medzi vyhľadávané hviezdy a jej denné zárobky sa šplhajú vďaka reklamám či rôznym vystúpeniam do astronomických výšok.

Napriek tomu má však kráska na krku poriadne problémy. V poisťovni jej totiž svieti dlh vo výške viac ako dvetisíc eur! Sklenaříková je v modelingu známa značka a za predvádzanie na móle jej neváhali návrhári zaplatiť hriešne peniaze. V čase najväčšej slávy si za jeden deň atraktívna blondínka dokázala zarobiť aj 36-tisíc eur! Adriana sa však ešte stále zo šoubiznisu nevytratila a momentálne hviezdi vo francúzskej televízii ako moderátorka.

Okrem toho len nedávno uviedla na trh vlastnú značku šperkov. Tá rozhodne nie je pre ľudí, ktorí majú hlboko do vrecka – jeden kúsok stojí stovky eur. Napriek tomu, že Sklenaříková núdzou netrpí, tak si financie neustrážila. Slovenka žijúca v zahraničí, najmä vo Francúzsku a v Maroku s manželom, totiž zabudla na povinnosti.

u8l286f1ruk3cp0lpxuluq-pri-jej-mene-svieti-mastn-suma-ktor-ak-na-vyplatenie

Na portáli zdravotnej poisťovne meno Adriana Karembeu svieti medzi dlžníkmi a podľa aktuálneho výpisu dlhuje mastnú sumičku 2 672,88 eura! Nový Čas sa snažil bývalú modelku skontaktovať prostredníctvom jej manažéra Mira Šimoniča, no ten do uzávierky nereagoval.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Čílsky BodyArt umelec: Žena trhá svoje telo