Zdroj: cas.sk

Vytočený do nepríčetnosti! Do redakcie Nového Času sa ozval čitateľ, ktorý sa z prechádzky v lese vrátil s nervami v koncoch.

Za všetko môže stret s bratislavskými policajtmi. “Takto som sa musel vyhýbať v parku vo vrakunskom lesíku vozidlu polície, ktoré je napriek normálnemu počasiu akože v akcii v parku, lebo mali nahlásené, že sa tu ževraj pohybujú nejaké osoby,” napísal na redakčný mail tip@novycas.sk čitateľ očividne neveriac verzii, ktorú mu muži zákona poskytli.

“Keď som ich vyzval, aby mi uhli z chodníka, povedali, že oni majú právo tu jazdiť. Drzí a arogantní mladí frajeri policajti,” nedával si čitateľ servítku pred ústa a situáciu, keď mu pri kočíkovaní vošlo do cesty policajné auto, aj odfotil.

Zdroj: cas.sk

“Hliadka OO PZ BA Vrakuňa bola na miesto vyslaná z dôvodu preverenia prijatého oznámenia, ktoré si vyžadovalo okamžitý príchod policajtov na miesto,” potvrdila slová kritizovaných mužov Tatiana Kurucová, bratislavská krajská policajná hovorkyňa, odvolávajúc sa na výnimku zo zákona.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  FOTO Slovenské vlaky dosiahli vrchol humusu: V prázdnom kupé sa váľalo obrovské...FOTO len pre silné žalúdky!