Zuzana Plačková vstúpila do nového roku s predsavzatím dať si desaťdňový detox bez jedla, len na prírodnom sirupe.

Čoskoro však priznala, že mučiť svoje telo takouto hladovkou nezvládla. ,,Vravela som si, no čo, tak budem tučná… Sú aj tučnejšie odo mňa. Veď aj móda pre moletky je pekná. Čo ak schudnem a hneď budem tehotná a zase priberiem. Kašlem detox, veď budem cvičiť,“ prekvapila po Novom roku myšlienkami Plačková, ktorú by za „tučnú“ neoznačil asi nikto.

Pred niekoľkými týždňami sa fanúšikom zase pochválila, že zmenila stravovanie a po týždni sa dostala do stavu ketózy. Vylúčila zo svojho jedálnička mlieko, múku a cukor, s ním dokonca aj všetko ovocie a niektoré druhy zeleniny, ktoré ho obsahujú. ,,Prvýkrát mi nechýba sladké, ani nič, čo je nezdravé, a cítim sa skvelo,“ hlásila Plačková na Instagrame.

Od Silvestra toho známa čiernovláska stihla vyskúšať skutočne viac než dosť, neskôr totiž prešla na diétny plán pod dohľadom doktorky. Výsledky sa dostavili, fanúšikom však po mesiaci a pol chudnutia odporúčania dávať nechce. ,,Pýtate sa ma, ako som mohla schudnúť 14 kíl? Nesedím doma na zadku a denne makám, hľadám spôsob, ako vyformovať svoju postavu či už zdravou stravou alebo cvičením či inými metódami! Nepýtajte sa ma, čo jem, ako cvičím, lebo každý sme iný a to, čo pomáha mne, nemusí tebe!“ odkázala Plačková zvedavcom.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Vyťažte maximum z akéhokoľvek druhu cvičenia