Parný generátor ako ideálny darček do každej domácnosti

Preferujete praktické darčeky, ktoré zefektívnia domáce práce, pomáhajú šetriť energiu a čas? Radi investujete do darov, ktorým sa potešia všetci členovia rodiny? V tom prípade stavte na parný generátor. Ten urobí zo žehlenia zážitok a je bezpečným spoločníkom aj v rodinách s deťmi či domácimi zvieratami.

Parný generátor ako ideálny darček do každej domácnosti
(zdroj: komerčný článok)

Prečo je parný generátor ideálny darček?

Ak nemáte stále istotu, či je žehlička s parným generátorom ideálnym darčekom, prinášame vám zopár dôvodov, ktoré vás presvedčia. Prečítajte si, v čom je parný generátor jedinečný.

Pri žehlení ušetríte až polovicu času

Naparovacia žehlička je výborný darček. Avšak pokiaľ chcete mať dokonale vyžehlené a ušetriť polovicu času, investujte do parného generátora. Žehlička s parným generátorom CareStyle disponuje technológiami DoubleSteam a 3D FreeGlide. Tie sú zárukou toho, že bielizeň vyžehlíte dvakrát rýchlejšie, ako keby ste žehlili bežnou naparovacou žehličkou.

Tieto zistenia priniesol interný laboratórny test, ktorý porovnával čas žehlenia žehličky Braun TS 5 a parného generátora.

Chráni oblečenie pred poškodením

Jednou z top výhod žehličky s parným generátorom je, že šetrí čas a energiu. Avšak benefitov prináša oveľa viac. Za zmienku stojí aj to, že chráni oblečenie pred poškodením.

Nemáte štítky na oblečení, lebo vás nepríjemne svrbia? Neviete, akú teplotu pri žehlení použiť? Jednoducho využite inteligentný systém iCare. Ten dokáže nastaviť správnu teplotu pre všetky druhy látok bez toho, aby ste museli čakať na nahriatie či ochladenie žehliacej plochy.

Parný generátor oceníte aj vtedy, keď žehlíte citlivý materiál a jemné látky, ako sú napríklad syntetika, hodváb či vlna. V tomto prípade stačí prepnúť na režim Eco. Okrem toho používaním tohto režimu ušetríte viac ako 30 percent elektrickej energie.

Má odolnú a kĺzajúcu sa žehliacu plochu

Parný generátor disponuje žehliacou plochou 3D FreeGlide. Tá si poradí s ťažko prístupnými miestami v oblasti švov, dokáže sa hýbať aj smerom dozadu a nezastavia ju ani prekážky v podobe zipsov a gombíkov.

Okrem toho je dvakrát viac odolná voči poškriabaniu ako žehliace plochy z nerezovej ocele.

Nemusíte sa báť nechať ho bez dozoru

Stalo sa vám, že vás pri žehlení vyrušilo plačúce dieťa, naliehavé vyzváňanie zvončeka pri vchodových dverách alebo kypiaca polievka? S parným generátorom sa nemusíte báť poškodenia oblečenia ani vtedy, keď je žehlička bez dozoru, pretože disponuje technológiou iCare.

Funkcia automatického vypnutia funguje tak, že parný generátor sa vypne po 8 minútach vo zvislej polohe a po 30 sekundách vo vodorovnej polohe.

Ak máte doma malé deti, nezbedného psa či mačku, oceníte systém EasyLock. Žehličku jednoducho zatlačíte smerom nadol a je uzamknutá, čiže bezpečná pre všetkých naokolo.

Čistenie a odvápňovanie zvládnete ľavou-zadnou

Potrebujete vyčistiť žehliacu plochu parného generátora? Postačí vám na to obyčajná handrička. Vyhnite sa používaniu hubiek s drsným povrchom alebo chemikáliám.

Čo sa týka odvápnenia, je to záležitosť niekoľkých minút. Žehlička s parným generátorom totiž disponuje systémom FastClean, vďaka ktorému je odvápnenie rýchle a jednoduché.

Je ľahký a komfortný na používanie

Parný generátor je kompaktný, čiže šetrí priestor a je vhodným darčekom aj do domácností s menšími priestormi. Ak hľadáte naozaj spratnú žehličku ako darček, siahnite po parnom generátore CareStyle Compact. Ten disponuje inovatívnym vertikálnym dizajnom, ktorý ušetrí až polovicu miesta v porovnaní s inými parnými generátormi Braun.

Okrem toho má ergonomicky tvarovanú rukoväť, čo zvyšuje komfort pri používaní.

Komerčný článok