Ilustračné foto.
Ozbrojený lúpežník vtrhol do záložne v bratislavskej Petržalke. Po chvíli ušiel s korisťou zlata za 33-tisíc eur. Polícia po ňom pátra zatiaľ bezúspešne.

Neznámy ozbrojený muž v piatok krátko pred 21. hod vtrhol do záložne na Fedinovej ulici v bratislavskej Petržalke. Pod hrozbou použitia zbrane žiadal od zamestnancov záložne zlato. Jeden zo zamestnancov mu z obavy o svoj život a zdravie, ako aj život a zdravie svojich kolegov dal zlato v hodnote približne 33-tisíc eur. Lúpežník potom ušiel na neďalekú Jiráskovu ulicu.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre lúpež. Podľa polície podozrivý je vysoký približne 180 cm, oblečenú mal bielu bundu s kapucňou a čiernym nápisom na chrbte, modré rifle, obuté hnedé topánky, na rukách mal biele športové rukavice a tvár mal zakrytú bielou sieťkou.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o podozrivom oznámili na bezplatné číslo polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení – uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Jojkárky Barkolová a Orviská sa v šou Uhádni môj vek zapotili: Keď zbadáte pani Máriu, budete ich chápať!