Foto: joj.sk

Obľúbená relácia Nikto nie je dokonalý sa na RTVS tešila veľkej diváckej obľube. No po tom, ako sa presunula na obrazovky televízie JOJ, fanúšikovia ostali doslova v šoku.

JOJ-ka v stredu prvýkrát odvysielala šou Nikto nie je dokonalý, ktorá sa dlhé roky objavovala na obrazovkách verejnoprávnej televízie. Namiesto ostrieľanej dvojice Junior a Marcel sa však divákom prihovoril Junior a Marián Čekovský, ktorý robí dočasný záskok za Forgáča. No Marcelova fotka a časté spomínanie jeho mena sa ťahalo celou reláciou.

Foto: joj.sk

Týmto sa to všetko len začalo… Kým predtým bolo zvykom, že prišli hostia a po krátkom úvode sa hneď išlo do ulíc, televízia to poňala inak. Celú polovicu relácie zabralo iba to, že moderátori predstavovali Milana Ondríka a Slávku Halčákovú. Ďalším kameňom úrazu bolo aj divácke publikum.

Staršieho muža či ženu by ste hľadali márne. Hneď v prvom rade sedeli vysmiate dvadsiatky, ktoré sa hlasno smiali aj na tom, čo vôbec nebolo vtipné. Divákov však najviac dorazilo, že kým relácia na Jednotke trvala hodinu, na JOJ-ke program trval skoro dve. A dalo by sa hovoriť aj o ďalšom. Uvidíme, či si relácia napokon získa svojich priaznivcov.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Dôvody, prečo vyzeráte unavene, aj keď nie ste!