Foto: facebook.com
Pred štyrmi rokmi vyhrala česká kráska Nela Slováková reality šou Hotel Paradise a s ňou aj milión korún.

Kto si myslí, že z nich žije dodnes, je na veľkom omyle. Ako prezradila v šoubizovej relácii Top Star na televízii Prima, po mesiaci už z výhry nemala ani korunu. ,,Som obyčajné dievča, čo si ide tvrdo za svojím cieľom a nehodlám sa toho vzdať,“ opísala samu seba Nela. Tá sa po boku priateľa, Slováka Martina, prezentuje životom v prepychu aj exotickými dovolenkami. Najradšej utráca najmä za jedlo, šampanské, topánky a kabelky.

Z bohatých podmienok pritom nepochádza. V Brne žila s rozvedenou mamou a tá musela tvrdo pracovať, aby mala na jej tréningy gymnastiky, ktorej sa 11 rokov venovala. ,,Nežili sme v chudobe, ale naviac sme nič nemali,“ povedala Nela Top Staru na Prime. Na živobytie si zarába predajom vlastnej značky plaviek. Tomu sa venuje hlavne v lete. ,,Ráno si spravím tri kávy a do piatej poobede sedím za počítačom a pracujem. V zime to tak nie je, to sa skôr flákam, chodím do wellness hotelov, do kina. Nič, proste sa flákam,“ povedala otvorene blondínka.

Že jej takýto život iní nedoprajú, ju už neprekvapuje: ,,Úspech sa u nás neodpúšťa. Ale to už nie je môj problém.“ Na otázku, či by dokázala vyžiť z 20 000 českých korún, teda 740 eur, ako mnoho Čechov a Slovákov, má jednoznačnú odpoveď. ,,V žiadnom prípade. Obdivujem ľudí, čo dokážu vyžiť s tak málom. Keď zarobíš 50, 100, 200-tisíc korún, tak sa neobzeráš, máš život jednoduchší. Život bez peňazí je proste stres, depresia. Nezávidím tým ľuďom, je mi ich ľúto,“ zhrnula pre český Top Star Nela. ,,Vždy keď takých ľudí vidím, nejaký sociálny prípad, tak hovorím mame alebo Martinovi, poď niečo im kúpime,“ dodala.

Čítať viac:  Každý internát by potreboval tento jednoduchý, no zázračný kus nábytku


Diskusia: Čo si o tom myslíte?