Je späť! Speváčka a herečka Nela Pocisková (26) začiatkom roka vymenila markizácke Búrlivé víno, koncertné pódiá a muzikály za mamičkovské povinnosti.

Dnes sa však znovu postaví na pódium pred svetlá reflektorov spolu s partnerom Filipom Tůmom (38), ktorý prezradil, ako jeho drahá polovička prežíva návrat na scénu a či ich v Košiciach bude sprevádzať aj synček Hektor.

Nela Pocisková bude jedným z hostí svojho partnera Filipa Tůmu na vianočnom koncerte v Štátnom divadle v Košiciach. Pre oboch to bude adrenalín. „Tešíme sa, ale zároveň je to pre nás taká neznáma, keďže to bude prvýkrát po pauze. Uvidíme, ako to zvládneme,“ povedal Novému Času spevák, ktorého sme zastihli počas skúšky. Zovretý žalúdok pred vystúpením má aj Nela.

„Musím sa priznať, že cítim, že som z toho trošku vypadla a cítim celkom nervozitu. Mám trému, pretože prídu ľudia, ktorí si na nás kúpili lístok a je to zodpovednosť, odviesť čo najlepší výkon. Pripravovala som sa priebežne počas mojej domácej prípravy medzi kojením,“ povedala nám mama malého Hektora, ktorá si bude musieť opäť zvykať na svetlá reflektorov. „Teším sa, že budem znovu spievať, ale aj sa bojím, aby to dobre dopadlo,“ povzdychla si deň pred koncertom.

Syn je priorita

Do metropoly východu prominentná dvojica so sebou berie aj svojho polročného synčeka. „Malý je samozrejme s nami. Keďže kojím, neviem si to inak predstaviť,“ dodala Nela. Drobec totiž teraz určuje, kedy a v akej miere sa jedna z hviezd šoubiznisu opäť vrhne do pracovného kolotoča. „Ak budem mať pocit, že by som sa skúsila vrátiť do práce, tiež to bude závisieť od toho, ako to bude vnímať on a či s tým budem v pohode aj ja,“ povedala speváčka v auguste, keď sa prevalilo, že by sa mala vrátiť do markizáckeho Búrlivého vína. Zároveň vtedy tiež dodala, že prioritou je pre ňu jej synček, a tak to s veľkou pravdepodobnosťou zostane aj vtedy, keď sa znovu postaví na koncertné pódiá či pred televízne kamery.

Čítať viac:  Hygienici potvrdili: HNUS zo stánkov! Toto sme jedli celé leto?

Z hviezdy mama

október 2015 – Pocisková sa vyjadrila, že v Búrlivom víne chce zvoľniť

január 2016 – Seriálovú Ninu Dolinskú tvorcovia Búrlivého vína presťahovali do zahraničia

jún 2016 – Nela priviedla na svet synčeka Hektora a stala sa mamou na plný úväzok

august 2016 – Herečka priznala, že uvažuje o návrate do Búrlivého vína

december 2016 – Ako hosť partnera Filipa Tůmu vystúpi na vianočnom koncerte v Košiciach

Uspávanky nestačia

Jana Daňová, hlasová pedagogička:

– Ak ide o profesionálneho speváka, za rok určite nevyjde z kondície. Pred vystúpením je však, samozrejme, potrebná hlasová príprava, teda rozcvičky, tréniny, prespievanie reportoáru a zahriatie hlasiviek, keďže je to sval. Ak ide o mamičku, ktorá bábätku spieva uspávanky, tie na prípravu určite nestačia, lebo sa spievajú nežne, jemne a hlasivky sa pritom neprecvičia tak, aby boli pripravené na javiskový prejav. Dĺžka prípravy pred koncertom je individuálna, niekomu stačí týždeň, niekomu mesiac.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?