Ilustračné foto: pexels.com

Známej americkej hudobníčke, ktorá patrí k najúspešnejším speváčkam všetkých dôb, sa opäť podarilo šokovať celý svet.

Z excentrickej Madonny sa pred pár dňami totižto stala šesťnásobná matka a z afrického štátu si domov odniesla dvojčatá.

Kráľovná popu, tak ako ju celý svet označuje, má v súčasnosti obrovský dôvod na radosť. Z afrického Malawi si totižto odniesla dve 4-ročné sestričky, ktoré sa volajú Esther a Stella. Madonna je známa svojou láskou k tejto krajine, kde dokonca založila mimovládnu organizáciu, ktorá sa snaží pomáhať opusteným deťom a sirotám. Pred pár rokmi sa jej tiež podarilo dvakrát úspešne dotiahnuť adopcie do úplného konca, vďaka čomu jej biologické deti Lourdes a Rocco získali nových súrodencov Davida a Mercy.

58-ročná oceňovaná hudobníčka túto správu oficiálne potvrdila aj na svojom instagramovom účte, kde zverejnila aj spoločnú snímku s najnovšími prírastkami. K nej pridala slová plné vďaky, ktoré venovala tým ľuďom, ktorí jej dopomohli splniť tento obrovský sen. Madonna zároveň poprosila verejnosť o rešpektovanie ich súkromia počas nasledujúcich dní.

Zahraničný zdroj dokonca prezradil, že speváčkine adoptované dcéry sú už s ňou v Amerike a zároveň sú z tejto adopcie veľmi nadšené a šťastné.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Bývalá súťažiaca farmy porodila synčeka: Dostal dosť nevšedné meno!