Boj na Farme sa vo štvrtok večer oficiálne začal prvým úvodným dielom, ktorý v celej histórií zaznamenal najhoršiu sledovanosť. Niet sa ale čomu čudovať.

Vo štvrtok večer televízia Markíza odštartovala už ôsmu sériu Farmy s veľkými očakávaniami. No prišla studená sprcha. Úvodný diel totiž sledovalo výnimočne málo divákov. „Reality šou pri svojej prvej predstavovacej časti dostala televíziu do jej súčasného nadpriemeru, keď ju sledovalo 6,8 % divákov s podielom 24 %. Pre šou však ide o najslabší štart v histórii,” informuje portál mediaboom.sk.

A prečo ju ľudia nesledovali v tak veľkom počte, ako tomu bolo v minulosti? ,,Už ma nebaví Farma.” ,,Nepozerám… je to neskoro a maratón reklám.” ,,Bože, prečo zas? Ja to nepozerám, len priateľ sa chystá. Vďaka bohu, že to chodí tak neskoro a malý už spí.” ,,Nemala som čo pozerať, tak som si pustila Farmu, nič zaujímavé,” množili sa po premiérovej epizóde nespokojné komentáre divákov na sociálnych sieťach.

Zdroj: pluska.sk

Našli sa  však aj diváci, ktorí naopak tvrdia, že sa Farma ešte rozbehne a musíme len počkať. Tak teda uvidíme, akým smerom sa bude nové pokračovanie šou uberať. Možno časom zaujme viac.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Zarážajúce správy o Lucke Vondráčkovej: Krach manželstva s hokejistom?!