Ilustračné foto.

Tak toto je naozaj silná káva. Hoci relácia Baby Boom zobrazuje tie najkrajšie chvíle v živote rodičov, predsa len sa našiel niekto, kto to chce pošpiniť.

Pred pár dňami začali do televízie v Záhorskej Bystrici prichádzať sťažnosti pobúrených mamičiek a diváčok, ktoré Markízu upozorňovali na to, že niekto sa vydáva za člena štábu Baby Boom a pod zámienkou falošnej súťaže chce od nich vylákať intímne fotky. A dokonca im núka peniaze.

„Dobrý deň, sme z relácie Baby Boom, môžete vyhrať rôzne zaujímavé ceny a nákupné poukážky v hodnote 500, 300 a 200 eur. Stačí, keď odpoviete, aké pôrody máte najradšej? Treba poslať fotky, ako dojčíte alebo keď nedojčíte, tak prsia. Výherkyne žrebujeme 28. februára,“ znie správa, ktorú človek zaregistrovaný na sociálnej sieti pod menom Michal K. rozposielal. Neskôr sa však objavil aj ďalší profil. Tentoraz sa muž prezentoval ako Martin H. A mamičky poriadne vydesil.

Foto: facebook.com

„Vystupuje ako člen štábu Baby Boom a pýta sa na podivné veci, ako či mám tlak v bruchu, či cikám normálne, ako často mám stolicu a chce foto pŕs.“ „Ide o nejakého chorého jedinca. Chcela by som varovať mamičky, ktoré za vidinou získania hodnotných poukážok urobia to, čo je v popise správy,“ sťažovali sa diváčky.

Foto: facebook.com

Televízia toto vyčíňanie nemieni nechať len tak. „Informovali nás mamičky, na ktoré sa tento človek obrátil prostredníctvom sociálnych sietí. Okamžite sme sa ho pokúšali kontaktovať, ale všetko naznačuje, že svoj profil zrušil. Urobíme však všetko pre to, aby sme ho identifikovali,“ reagoval PR manažér televízie Markíza Lukáš Kočišek. „Považujeme za nehorázne, ak niekto takýmto spôsobom klame ľudí a snaží sa z nich vymámiť takéto intímne fotky,“ dodal na záver.

Čítať viac:  26 fotografií, ktoré dokazujú, že Sydney má jedny z najlepších pláži sveta


Diskusia: Čo si o tom myslíte?