Čaká ju rovnaký scenár?! O multioteckovi Borisovi Kollárovi (51) je známe, že je starostlivý otec a jeho milované deťúrence sa majú ako vo vatičke. A rovnako aj matky jeho detí. Nie je však žiadnym tajomstvom, že každá z matiek musela podstúpiť testy DNA.

A teda dokázať, že drobec, ktorý prišiel na svet, je skutočne jeho.

Najnovším prírastkom v mnohopočetnej Kollárovej rodine je Alexander Ján. Bude musieť jeho matka Barbora Balúchová (29) spoločne s maličkým prejsť tou­to „skúškou odvahy“?! Kollár sa teší zo svojho desiateho potomka. Rozkošný Alexander Ján sa narodil 12. januára v bratislavskej nemocnici. Jeho, ako aj mamu Barboru Balúchovú bol pozrieť multiotecko v deň pôrodu. Politik je však opatrný a už v minulosti podľa medializovaných informácií museli jeho deti podstúpiť testy.

Ich mamičky museli dokázať, že svoju ratolesť majú s Kollárom. Je teda pravdepodobné, že sa podobný scenár zopakuje aj v prípade Balúchovej, ktorá sa stala matkou Borisovho dieťaťa číslo 10. Výnimkou je zatiaľ len politikova favoritka Andrea Heringhová, s ktorou má syna Boriska a dcéru Saru Zoe. „Nie, moje deti nikdy tieto testy nepodstúpili a ani Boris ma o to nikdy nežiadal,” priznala Novému Času modelka. Kollár sa k otázkam týkajúcim Balúchovej vyjadruje len sporadicky.

O jej ex vie

Balúchovej kroky po odchode z nemocnice minulý pondelok smerovali k rodičom do Malaciek. Spoločnosť jej robil jej exfrajer Tomáš. „Zdržiava sa pri nej dosť často. Akoby ju pred všetkými chránil,“ povedal zdroj Nového Času. Neprekáža Borisovi, že sa okolo jeho dieťaťa krúti expriateľ superstáristky? „Viem o tom a neprekáža mi to,“ reagoval Kollár.

Vyzerá to tak, že zatiaľ čo Barbora s Borisom ako životným partnerom neráta, momentálne má ochrancu v podobe exfrajera. „Nikto ma nestráži, nerobte z môjho života kovbojku,“ napísala podráždene v esemeske Balúchová, ktorej by Kollár mal čoskoro podľa informácií Nového Času kúpiť byt a postarať sa tak aj o budúcnosť malého Alexa.

Čítať viac:  Video: Plačková sa zbavila 16 kíl a doslova žiari: Tak sexi ešte nikdy nebola!

Výsledky sú stopercentné

Peter Ziman, lekár špecialista: Analýzou DNA sa v prípade pochybností preukazuje vzťah biologický otec a dieťa. V laboratóriu sa pri analýze používajú súpravy chemikálií a laboratórne prístroje, ktoré pracujú vďaka veľmi sofistikovanému softvéru. Výsledky testovania sú prakticky stopercentné.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?