Hrozivá tragédia deň po Vianociach! Matka sa rozhodla zložitú situáciu v rodine vyriešiť radikálne.

Tragická udalosť sa odohrala 26. decembra v americkej Pennsylvanii. Sheri Shermeyer († 40) zadusila vankúšom svojho 12-mesačného synčeka Johna. A potom sa zastrelila sama.

Mŕtve telá našli muži zákona v ich dome po tom, ako Sheri pred smrťou nechala svojmu expartnerovi list na rozlúčku. Z jej slov behá mráz po chrbte. „Vždy som si myslela, že som silná osobnosť. Myslela som si, že prejdem peklom a vrátim sa s úsmevom. Stratila som už toľko ľudí: rodinu, priateľov, zvieracích miláčikov, zamestnaní atď. A teraz sa necítim taká silná. Som zmätená, unavená, už nechcem chodiť medzi ľudí, baviť sa s inými, stal sa zo mňa pustovník. Cítim, že JEDINÁ vec, pre ktorú sa oplatí žiť, je ten malý chlapček spiaci v mojom náručí. On je jediným dôvodom, prečo som si teraz neodstrelila hlavu. Jediné, na čo neustále myslím, je, ako opustiť tento svet. Vložiť si zbraň do úst a odísť. To je to, čo sa teraz stane,“ cituje Daily Mail z posledných slov Sheri.

Žena bola unavená zo života slobodnej matky. „Myslela som si, že stačí milovať. Ale láska nestačí, nie pre teba. Nie si schopný mať niekoho, kto ťa miluje. Neustále ničíš všetko dobré,“ napísala zlomená Sheri. O tom, ako svoju bývalú lásku nenávidela, hovoria nasledujúce slová: „Už nikdy neuvidíš svojho syna. Nezaslúžiš si mať syna, mať potomstvo.“

Všetko uzavrela vetou, že jej bývalý partner sa môže vrátiť k životu slobodného muža. „Tak a teraz sa môžeš vrátiť k slobodnému životu. To je to, čo si mi často vyčítal, lebo si si myslel, že keď si opitý, si šťastný. Môžeš mať všetky ženy, fajčiť a opíjať sa, koľko len chceš. Môžeš to robiť všetko, bezo mňa a bez Johna,“ uzavrela zronená Sheri.

Čítať viac:  FOTO VNÚTRI Marika Gombitová totálne šokuje novým imidžom: Veď sa na seba ani nepodobá!

Zlomená žena uverejnila svoje posledné slová na Facebooku verejne. Potom sa odhodlala na tragický koniec.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?