Toto nikto nečakal! Markizácka redaktorka Veronika Ostrihoňová (28) sa rozhodla pre veľký krok. Radikálne pritom zmenila názor, ktorý mala pred svadbou s moderátorom Matejom Cifrom (37), alias Sajfom.
Markizáčka tak svojho manžela na Vianoce poriadne prekvapila! Veronika Ostrihoňová sa pred sviatkami nabehala po úradoch. Minulý týždeň si totiž nečakane zmenila priezvisko. „Malo to byť všeobecné prekvapenie pre manžela, lebo som mala pocit, že ho to poteší. Vyšlo to tak, že bolo takmer vianočné,“ povedala Novému Času s úsmevom Sajfova manželka, ktorá sa teraz volá Cifrová Ostrihoňová.

Pritom ešte nedávno bola rozhodnutá, že si nechá len svoje dievčenské priezvisko. „Nechám si iba svoje meno. Nie som pripravená volať sa inak. Moje priezvisko je veľmi dlhé a dávať si k nemu ešte jedno, tak na to by mi nestačila ani kolónka na úrade,“ vyjadrila sa tesne pred svadbou v rozhovore pre Nový Čas víkend. Láska a čaro Vianoc však zapôsobili natoľko, že z pôvodných plánov zišlo a dvojica, ktorá sa zosobášila v septembri, už teraz nosí rovnaké priezvisko.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Na Slovensku celé dva týždne nenakúpite, vieme kedy!