Foto: cas.sk

Udalosť ako z hororu. Albánsky emigrant Ali Qazimaj (43) dobodal manželský pár v ich rodinnom dome a dôkladne ukryl obe telá. Ukradol kreditnú kartu jednej obete a z miesta činu zbabelo ušiel. Telo starčeka našla polícia pohodené v blízkom lese, no jeho manželku sa im doteraz nepodarilo vypátrať.

Qazimaj bol niekoľko rokov vášnivým gamblerom. Jeho obrovské dlhy ho prinútili k hroznému činu. Potom, čo uveril, že manžel Peter Stuart (†75) a jeho žena Sylvia Stuart (†69) sú milionármi, dobodal manželský pár v ich vlastnom dome. Páchateľ ukradol kreditnú kartu a rozbehol sa k miestnemu bankomatu, kde vybral 350 eur. Nezvestnosť dôchodcov nahlásila zronená dcéra, po tom, čo sa dozvedela, že jej rodičia nenavštívili svoju pravidelnú hodinu tanca.

Foto: cas.sk

Dobodané telo manžela našla polícia skryté pod plachtou a odhodené v malom lesíku blízko ich osudného miesta. Mŕtvola manželky sa však doposiaľ nenašla. Úrady zistili, že Ali pracoval v zaťovej rodine ako opatrovateľ a jeho otec opísal Stuartovcov ako obrovských boháčov. ,,Vravel, že bol v Srbsku a na ceste späť si priniesol vražedný zoznam,” vyjadril sa zaťov otec pre britský Dailymail. Qazimaja zadržali v azylovom dome v Luxembursku a previezli naspäť do Anglicka. Obžalovaný popiera, že je Ali Qazimaj a tvrdí, že jeho meno je Vital Dapi. Všetky dôkazy však svedčia proti nemu.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Škandalózna autonehoda známej herečky: Nafúkala až 1,45 promile!