Zdroj: cas.sk

Kým Jaromír Jágr (45) tvrdo drie na ľade, jeho partnerka tvrdí, ako náročné je jej podnikanie s oblečením. Nariekanie Veroniky (25) už ale nevydržala manželka cyklistu Romana Kreuzigera (30) a zaútočila na ňu!

Päť až desať hodín denne. Toľko času vraj Jágrovej Veronike zaberie staranie sa o jej e-shop, kde ponúka značkové oblečenie. Jej Instagram ale zdobia prevažne fotky z floridskej pláže, čo sa stalo tŕňom v oku Michaely Kreuzigerové.

“Slečna Kopřivová je bezo sporu krásna a sebavedomá žena. Ale obdivovať niekoho, že pracuje 5 – 10 hodín denne a berie to ako veľkú drinu? Okrem toho tá práca je naozaj “náročná” – internetový obchod s vecami, ktoré si bežne kúpite aj na originálnych stránkach za lepšiu cenu,” spustila s tým, že Veronike chýba pokora a že má maslo na hlave.

Zdroj: cas.sk

Kopřivová ale na útok okamžite reagovala! “Maslo na hlave? Za to, že som tancovala hore bez? Nevidím jediný dôvod, prečo by som mala mať maslo na hlave, od toho sú iné adeptky,” mávla blondínka rukou nad svojou minulosťou.

A potom si ešte prihodil! “Snáď ste si aspoň uľavila, než vás zablokujem a zmažem. Nabudúce odporúčam to skôr prebrať s kamoškami pri kávičke,” uzavrela vojnu Veronika.

 

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Český šport smúti za obrovskou legendou: Rekordman († 29) odišiel navždy do neba!