Zdroj: pluska.sk

Herec Juraj Kukura (70) mal v piatok veľký deň. Divadlo Aréna, ktorého je riaditeľom, oslavovalo 15. výročie a pri tejto príležitosti spojil oslavu aj so svojím okrúhlym jubileom. Na veľkej párty sa zišli jeho známi aj kolegovia, ktorí to poriadne roztočili. Pozrite, aké dary dostal!

Párty, ako sa patrí. V piatok večer to v priestoroch divadla Aréna poriadne žilo. Juraj Kukura totiž oslavoval 70 rokov a žúr to bol o to väčší, že v ten deň malo divadlo svoje 15. výročie.

Zdroj: pluska.sk

Hercovi prišli zagratulovať Sisa Lelkes Sklovska s manželom Jurajom Lelkesom, riaditeľ RTVS Václav Mika, bývalý riaditeľ Národného onkologického ústavu Jozef Dolinský s priateľkou Janou Mutňanskou, ale aj politik Boris Kollár, ktorému robila spoločnosť najdôležitejšia osoba v jeho živote, mama.

Zdroj: pluska.sk

A hoci Kukura dostal obrovské množstvo darov, najväčšiu radosť mu rozhodne spravil športový strieborný tátoš, ktorý mu daroval podnikateľ Július Hron. Potešili ho aj Lelkesovci, ktorí mu doniesli knihy so ženskými aktmi. Okrem týchto darov sa tešil aj z drahého alkoholu či iných umeleckých diel.

Zdroj: pluska.sk

Zdroj: pluska.sk

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Ťažké podmienky sa krásnej Lule podpísali na výzore: Po Farme musela riešiť hotovú katastrofu!