Žiadne ponuky nedostáva! Markizácka hviezdička Marcelko Chlpík (9), ktorý predviedol v seriáli Chlapi neplačú svoj talent, upadol do zabudnutia.

Po skončení seriálu sa nikde neobjavil, až neskôr prišla ponuka na malý štek v Susedských prípadoch. Jeho hviezda však úplne zhasína, pretože podľa jeho mamy Ľubice (44) sa o Marcelka ani jedna z televízií nebije,preto sa pred kamerami tak skoro neobjaví!

Marcelko bol ešte počas seriálu Chlapi neplačú veľkou hviezdou. Všetci si preto mysleli, že sa mu budú ponuky len tak sypať. Realita je však úplne iná. „Ponuky nemá vôbec. Marcelko nikde nehrá. My si užívame taký normálny život,“ priznala Novému Času hercova mama Ľubica. Na otázku, či by sa jej syn ešte vrátil pred kamery, prišla svojská odpoveď. „To sa ho potom opýtam, či by chcel. On sa musí rozhodnúť, nie ja,“reagovala Chlpíková. Vyzerá to tak, že samotnému Marcelovi už herectvo príliš nevonia a momentálne sa venuje hlavne škole. „Má vyplnený čas. On má svoje aktivity. Venuje sa škole, rád tam chodí. Chodí na tanec, potom na hudobnú náuku,“ hovorí Ľubica.

Žijú z jej platu

Rodine v čase, keď Marcel nakrúcal, veľmi pomohol ďalší príjem. Jeho mama je teraz na chod domácnosti opäť úplne sama. „Strihám stále psíky, je to moja vášeň,“ povedala Ľubica, ktorá už aj predtým zápasila s problémami. Pred viac ako šiestimi rokmi si privyrábala na živobytie predajom časopisu Nota bene. Dodnes má podľa portálu finstat.sk dlh vo výške 4 380,63 eura, ktorý dlhuje Všeobecnej zdravotnej poisťovni. Isté však je, že Chlpík nemá v Markíze dvere zatvorené. „V prípade, že sa objaví úloha, ktorá by sa preňho hodila, určite ho oslovíme,“ povedala hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová.

Čítať viac:  Nečakaný zvrat na rómskej svadbe v Dubnici: Všímajte si dievča v zlatom, o chvíľu úsmev vystrieda plač!

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?