Zdroj: diva.sk

Najprestížnejšia televízna anketa OTO, ktorej vyhlasovateľom je týždenník PLUS 7 DNÍ, vyvrcholí už dnes večer. Diváci spoznajú výhercov trinástich kategórií svojich televíznych miláčikov. Už piaty raz bude večerom sprevádzať osvedčená dvojica Adela Banášová (36) a Matej Sajfa Cifra (37). A práve blondínka narobila organizátorom poriadne vrásky. Za všetko môže choroba! Zvládne dnešný prenos?

Aj počas 17. ročníka ankety OTO bude jeho súčasťou Adela Banášová. Blondínka sa dokonca podieľala aj na nakrúcaní dokrútok k jednotlivým kategóriám nominovaných. Na tej poslednej, v utorok, sa však pre chorobu nezúčastnila. „Adela dnes nebude nakrúcať, je chorá. V poslednom čase toho mala veľa, pred týždňom moderovala Českého leva a jednoducho to na ňu doľahlo,“ dozvedeli sme sa vtedy zo zdroja štábu ankety OTO.

Banášovú totiž skolila choroba a skončila v posteli s antibiotikami. Moderátorke tak nič iné nezostávalo, ako sa dať rýchlo dokopy do priameho prenosu, ktorý dnes večer odvysiela RTVS. „Ja sa neobávam, keďže Adela je už momentálne v dobrej kondícii. Viem, že mala zdravotný problém, ale už je to v poriadku,“ prezradila nám riaditeľka ankety OTO Jana Prágerová, ktorá však tri dni pred slávnostným večerom mala poriadne vrásky na čele, či bude Banášová do prenosu v poriadku.

„Zdravotne som už o. k., antibiotiká zaúčinkovali rýchlo, už je všetko v poriadku,“ potvrdila nám včera moderátorka. „Adela so Sajfom patria k Otovi už piaty rok. Je to dvojica, ktorá je veľmi obľúbená, ktorú ľudia vnímajú už ako keby súčasť tejto ankety. Sú to výborní moderátori, zábavní, nerada by som menila niečo, čo je dobré. Veľmi si vážim, že opäť prijali túto ponuku,“ zdôvodnila nám Prágerová dôvod, prečo aj tento rok opäť oslovila Adelu so Sajfom.

„Ten večer je o ocenených a vtipných dokrútkach, my sme so Sajfom taký doplnok, takže z toho nerobím veľkú vedu. Teším sa na moderovanie s ním,“ dodala Banášová, ktorá sa tento rok pokúsi obhájiť minuloročnú cenu Absolútny OTO.

Čítať viac:  Tieto fotografie sa nikdy nemali dostať na verejnosť!

 

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?