Zdroj: blesk.cz

Koniec trúchlenia! Čoskoro uplynú tri roky od smrti Ivety Bartošovej († 48) a Josef Rychtář (58) má po svojom boku opäť drobnú blondínku, o ktorú sa stará.

Jeho nová priateľka je podobný typ ako speváčka, ktorá svoj život ukončila skokom pod vlak 29. apríla 2014. Blondínka, drobnejšie postavy, vlasy po ramená, ofina spadnutá do čela …

“Od toho nešťastia na Ivetku neustále myslím. Žijem štýlom, že nikam nechodím. Na nákupy posielam svojho syna Honzu, idem na cintorín, ku kamarátovi … ” rozprával Rychtář ešte pred časom. Ale teraz je všetko inak.

Zdroj: blesk.cz

Je znova zamilovaný! Na tom by nebolo nič zlé, avšak zarážajúce je veľká podoba Josefovej novej lásky so zosnulou Ivetou Bartošovou († 48). Na niektorých fotkách sa Ivete neskutočne podobá, navyše sa vraj volá Ivana ako speváčkina sestra-dvojča.

Zdroj: blesk.cz
Zdroj: blesk.cz
Zdroj: blesk.cz

Podľa psychológa však nejde o nič výnimočné. “To, že si muži alebo ženy vyberajú stále rovnaké typy partnerov, je dané stereotypom vo vnímaní. Ďaleko pregnantnejšie to je v prípade, keď hovoria, že takého človeka už nechcú vidieť a je takmer isté, že tá alebo ten ďalší bude rovnakého charakteru. Je to veľmi častý jav a nie je to nič prekvapujúce,” vysvetlil Blesku MUDr. Jan Cimický (69).

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Nechutné videá z ulíc Bratislavy: Po fekálovom fantómovi obťažuje ženy ďalší úchylák!