Ilustračné foto.

Má na krku poriadne nepríjemnosti! Keď si herec Maroš Kramár (57) založil v bytovom komplexe svoje Divadlo vo veži, určite nerátal s tým, že mu bude jedna z obyvateliek domu neustále strpčovať život.

Foto: markiza.sk

Na hercovú osobu sa totiž zosypala spŕška sťažností, ktorá mu v jeho ďalších umeleckých plánoch robí pekný škrt cez rozpočet! Kramár organizoval vo svojom staromládeneckom byte v bratislavskom Starom Meste oficiálne divadelné predstavenia. Súčasťou bytu je aj unikátna 12-metrová veža, a práve tam si zriadil herec Divadlo vo veži. To sa však vraj nepáči jednej obyvateľke domu.

Foto: cas.sk

„Je to len zloba od susedy, žije tam ďalších šesť nájomníkov a nikto sa nesťažuje,“ vysvetlil Novému Času Kramár, ktorý bol nútený svoj veľký sen zrušiť práve z dôvodu jej sťažností na všetkých možných úradoch. „Divadelné predstavenia mi tam zakázali robiť, lebo vraj sa tam môže len bývať, nič iné. Tak neviem, či kuchári nesmú variť doma, keď ja ako herec nesmiem doma hrať,“ rozhorčil sa umelec. Hoci však oficiálne divadlo nefunguje, Kramár našiel riešenie.

„Ja si tam robím súkromné večierky, kam si pozývam mojich známych. Najviac do tridsať ľudí, veď ten byt má rozlohu 180 m².“ No herec má na spomínanú susedu ťažké srdce. Nie je totiž jediný, kto s ňou má problém.„Ona sa sťažuje v dome na všetkých a všetkým znepríjemňuje život,“krúti hlavou Kramár, ktorý rozhodne nemá v pláne skončiť s privátnymi večierkami

Bránia ho

Susedské problémy, našťastie, zatiaľ nemuseli riešiť muži zákona. „Polícia tam nebola, lebo my nenarušujeme nočný pokoj. O desiatej večer tam už nikto nie je,“ tvrdí herec, ktorého sa zastáva aj jeden zo susedov. „Nemám s tým žiadny problém. Bol som na jednom takom predstavení, ľudia dôstojne prídu a odídu, neruší to nočný pokoj,“vyhlásil Milan Lopašovský a svoje si o situácii myslí aj ďalší zo spoluobyvateľov. „Aj ja mám s ňou problém. Mne sa, naopak, projekt domového divadla páči,“ tvrdí Michal Seman. Nový Čas oslovil aj spomínanú problémovú susedu, no tá sa odmietla vyjadriť.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Nečakané prekvapenie u známeho ženatého Slováka (53): Čaká dieťa s mladučkou Kristínou!