Zdroj: PLUSKA

Hoci má Ján Koleník (37) na svojom konte množstvo hereckých úloh, postavu detektíva Jánosa Martona si v novom seriáli 1890 užíva, ako sa patrí. Prezradil to v rozhovore vo Fun rádiu, počas ktorého vyšlo najavo aj obrovské tajomstvo tohto vyhľadávaného sexsymbola.

Zdroj: PLUSKA

Koleníkovi sa na natáčaní jojkárskej novinky 1890 páčila nielen dejová línia, ale aj prostredie krásneho Betliara.  Museli však byť poriadne opatrní, keďže z každej strany na nich dýchala prísne chránená história. „Kurátori a historici boli stále pri nás. Za deň natočíš možno 10 minút záznamu a stále čakáš. Na masky, osvetľovanie. A zakaždým, keď sme si sadli, panie povedali – okamžite sa postavte. Tu máme pre vás pripravené tieto stoličky,“ vtipkoval herec, ktorý prezradil aj to, že s dobovým nábytkom mali aj jednu nečakanú skúsenosť. „Dokonca sa ľuďom z Betliara podarilo počas nakrúcania nájsť starodávnu knižku, ktorá má hodnotu 100-tisíc eur.  V nejakej komode, ktorú kvôli nám museli presunúť,“ zaspomínal si herec.

Zdroj: PLUSKA

Počas rozhovoru s Juniorom a Marcelom však Koleník odhalil aj nečakanú pikošku zo svojho súkromia. Hoci patrí k poriadne statným chlapom, aj on má strach. Hlavne, keď sa zotmie. „Veľmi rád sa bojím. Dodnes musím mať v noci zamknutú izbu,“ zahlásil Janko a moderátori v momente začali vtipkovať, že preto aj teraz majú zamknuté štúdio a na oknách mreže. No kto by to do odvážneho seriálového detektíva povedal?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Smrť Tomáša († 17) rozdelila Slovensko: Naozaj musel policajt strieľať? Experti prehovorili!