Foto: youtube.com

Ako rýchlo sa stal moderátorom, tak rýchlo aj skončil. Herec Dano Heriban začal vlani s Elenou Vacvalovou na RTVS uvádzať spomienkovú reláciu Zlaté časy. No divákom hneď po prvom dieli zamrzol úsmev na tvári.

Vtipné hlášky televíznej postavičky Ďura Brmbalíka, v ktorej herec hviezdi v seriáli Horná Dolná, boli v nedohľadne. Zatiaľ čo rozhovory s hosťami viedla Eňa, Dano plnil skôr úlohu „krovia“ a ako uznávaný muzikant občas pridal pesničku.

Našli za neho náhradu

Podľa našich informácií už RTVS nakrúca novú sériu televíznej relácie, no Dano Heriban na scéne už chýba. Pozíciu sparingpartnera Eleny Vacvalovej zaujal miesto neho humorista Milan Lasica. Čo nie je na zahodenie – mať takéhoto náhradníka. „Neviem o tom nič,” reagoval populárny herec, keď sme sa ho nakrúcanie spýtali.

„Myslím si, že ktosi dôležitý sa rozhodol pre nejakú inú koncepciu a viac o tom naozaj neviem.”

Herec pritom sám priznáva, že moderátorský chlebíček nie je to, po čom jeho umelecké srdce túži. „Keď som sa rozhodoval, či Zlaté časy áno alebo nie, podstatná bola pre mňa hudba. Povedal som si, že aj keď má televízia inú predstavu, čo sa týka moderovania, mne by stačilo byť sparingpartnerom. Bral som to ako veľkú školu. Samozrejme, že moderátor nie som a ani som sa netváril, že som,“ uznal pokorne.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Dúfam, že sa jedného dňa stanem nechutne bohatým, aby som mohol počítať peniaze takýmto spôsobom