Spoločnosť HP bola vždy významným hráčom vo svete počítačov, no ich dizajny neboli vždy pútavé alebo technologicky impozantné. V najlepšom prípade sa dá povedať, že ich produkty sú spoľahlivé. Avšak vyzerá to tak, že urobili veľký krok správnym smerom s ich poslednými produktmi. Jedným takým produktom je ich posledný Envy model, masívne zakrivená obrazovka a all-in-one stolný počítač.

Najvýraznejšou súčasťou modelu je 34″ QuadHD displej – ktorý ponúka neuveriteľné 178 stupňové zorné pole. Taktiež má 21:9 pomer s 3440 x 1440 rozlíšením. To je takmer 5 miliónov pixelov, ktoré ponúkajú 99% farebné sRGB spektrum. V skutočnosti je to produkt certifikovaný od Technicolor – čo znamená istotu, že obraz na monitore je čo najreálnejší.

Model je vybavený súkromnou HD IR kamerou, ktorá sa objavuje pri používaní a skryje sa, keď sa nevyužíva. Stojan, na ktorom sa monitor opiera, v sebe obsahuje komponenty počítača – voliteľná RAM až do 16 GB, až do 2 TB HDD, grafická karta od NVIDIA alebo AMD a 4 reproduktorový Bang & Olufsen hudobný systém. Tento počítač sa môže ľahko stať najlepším dielom HP. Dá sa už teraz dopredu objednať za cenu $2,000.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Nadbytočné kilogramy robia problémy takmer každej druhej žene. Ako sa ich zbaviť?