Zdroj: topky.sk

Toto sa ani oblečením nedá nazvať! Sundy Carter nepatrí k tým najzámejším hviezdam. Zrejme aj to je dôvod, prečo na nedávnu párty prišla v outfite, ktorý jej zabezpečil maximálnu pozornosť. Vyjsť si do spoločnosti v sieťke, ktorá nič nezakrýva… Nuž, to sa len tak nevidí!

Sundy Carter sa zviditeľnila účinkovaním vo viacerých reality šou, vrátane projektov Basketbal Wives LA a Marriage Boot Camp. 5 minút slávy jej priniesol aj milenecký románik so ženatým hráčom basketbalu – Larry Hughesom, s ktorým má dcéru.

Od tej si nedávno odbehla na párty, ktorá sa niesla v štýle 50 odtieňov. Sundy tomu prispôsobila aj svoj outfit. Dalo by sa ale povedať, že to dosť prepískla. Prítomným sa totiž naskytol pohľad na jej úplne nahý zadok. Holé prsia prelepila čiernymi krížikmi, intímne partie však tiež veľmi neskryla. Nuž, niektoré ženy sú kvôli piatim minútam slávy ochotné spraviť čokoľvek…

 

Zdroj: topky.sk
Zdroj: topky.sk
Zdroj: topky.sk
ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  FOTO VNÚTRI Keď uvidíte pravú tvár novej missky Hanky Závodnej, nebudete veriť: Na pódiu sa objavila úplne iná žena!