Foto: markiza.sk

Pravda vychádza na­javo za dramatických okolností! Vplyvný hudobný producent Jozef Šebo (64), ktorý dlhé desaťročia stojí za úspechom mnohých slovenských hudobníkov, tajil nemanželské dieťa.

Nový Čas zistil, že má dcéru Andreu (41), ktorá si jeho lásku nikdy neužila. Na verejnosti totiž Šebo hovoril iba o dvoch svojich potomkoch – mladšej Alexandre (23) a staršej, úspešnej herečke Zuzane (34). Jeho prvorodenou je však Andrea zo Žiliny, ktorá podobu so známou komičkou rozhodne nezaprie. Andrea, ktorá bola celý život ukrátená o otcovskú lásku, sa teraz musí vyrovnať s ďalšou ranou osudu. Je totiž vážne chorá a otec o ňu podľa slov jej blízkych stále nejaví záujem!

Vplyvný producent Jozef Šebo, ktorý stojí za úspechom viacerých známych spevákov, najmä Jany Kirschner, na verejnosti hovorí o tom, že má iba dve dcéry – známu herečku Zuzanu a mladšiu Alexandru. Dlho skrývané tajomstvo je však po rokoch vonku! Ako sa podarilo zistiť Novému Času, Šebo má s pani Pavlínou, ktorá je zo Žiliny, najstaršiu dcéru Andreu.

„Áno, je to môj otec,“ povedala stroho pre Nový Čas. Ako Andrea priznala, nikdy s ním neudržiavali kontakt. Tento fakt potvrdila aj jej matka Pavlína, ktorá prežila pred štyridsiatimi rokmi s hudobníkom vášnivý vzťah. Smutné je, že pravda vychádza najavo v dňoch, keď Andrea bojuje so zákernou chorobou. Pred rokom jej totiž diagnostikovali rakovinu a kvôli dedičným chorobám musí u lekárov uvádzať aj zdravotné ťažkosti z otcovej strany. Ale otec známej herečky Zuzany Šebovej nechce s prvorodenou dcérou mať nič ani teraz. Andrea má však vážny problém, pri jej zdravotnom stave je nevyhnutné, aby odborníci poznali aj genetické ochorenia zo strany jej otca.

Vyšiel s pravdou von

Čítať viac:  Banášová odhodila zásnubný prsteň od Vinczeho: Má na to svoje dôvody!

Napriek tomu, že Šebo celých 41 rokov tajil, že má prvorodenú dcéru, alimenty na ňu v minulosti platil, čím vlastne otcovstvo aj bez slov potvrdil. Nový Čas má k dispozícii aj dôkaz – šek so sumou na výživné pre Andreu do rúk jej matky. Po tom, čo sme sa so Šebom spojili, slová hľadal len veľmi ťažko.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?