Nechráni ho až príliš? Denník Aha! zistil, že súčasný manažment Karla Gotta (77) je v rukách jeho manželky Ivany (41), ktorá spevákovi nehovorí o všetkých pozvaniach a pracovných ponukách, ktoré do agentúry prichádzajú.

“Pozýval som Karla na výstavu svojich fotiek, ale nedovolal som sa mu! Komunikoval som teda s jeho manažmentom. A potom som zistil, že mu o tej akcii vraj vôbec nepovedali. Škoda,” zveril známy fotograf Miloš Schmiedberger (69), ktorý pripravil výstavu k svojim nadchádzajúcom 70. narodeninám. Podľa informácií denníka Aha! ale nejde o prvý prípad.

Ku spevákovi, ktorý má v krátkej dobe opäť nové telefónne číslo a málokto z kolegov a kamarátov sa mu dovolá, sa oficiálne cestou cez manažment dostanú len niektoré informácie. Hovorca Karla Gotta Aneta Stolzová na náš otázku ohľadom výstavy Miloša Schmiedbergera do uzávierky vydania nereagovala. Telefón nezdvihol ani samotný spevák, ktorý už po nedávnej operácii čriev začal pozvoľna pracovať. Cez víkend vystúpil na plese Českého rozhlasu.

Zmeny vo firme!


Pracovné aktivity a komunikáciu s fanúšikmi má plne na starosti agentúra Karel Gott Agency, ktorú spevák založil v lete roku 2015 a tento rok v januári ju za symbolickú jednu korunu prepísal na svoju manželku Ivanu.
Koľko zamestnancov či najatých pracovníkov agentúra má, nie je jasné.


História sa opakuje? Drobného vymazali z telefónu!


Na to, že novo nastavená komunikácia v prípade Karla Gotta nefunguje ako má, upozornil vlani spevák Milan Drobný (72). Tvrdil, že spevákova manželka Ivana vymazala Karolovi z telefónu jeho číslo, aby nemohli byť v kontakte. Drobný si nebral servítky a verejne povedal, že Ivana svojho muža odrezáva od ľudí.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Desivá autonehoda: Obľúbený spevák súťaže Superstar havaroval spolu s rodinou!