Zdroj: cas.sk

Nie sú vždy dokonalým párom! Nemeckí milionári prezradili tajomstvo z ich súkromia!

Robert (53) a Carmen (51) Geiss v rozhovore pre nemecký magazín Closer otvorene prehovorili o svojom spoločnom nažívaní a priznali, že nie vždy je to u nich doma ružové.  Boháči dokonca prezradili, že veľakrát v ich domácnosti padlo slovo rozvod!

Geissovci tvoria pár už 30 rokov, z toho 26 rokov sú manželmi a vychovávajú spolu dcérky Shaniu (12) a Davinu (13), ktoré sú ich všetkým. Napriek tomu, že majú krásnu rodinu a sú finančne zabezpečení, aj oni majú problémy. “Keď sú dvaja ľudia tak dlho spolu ako my, vždy človek premýšľa nad tým, čo by bolo, keby…,” povedal Robert v rozhovore. Carmen dodala, že manželia by sa nemali navzájom považovať za samozrejmosť. Blondínka dokonca priznala, že veľakrát rozmýšľala, že to s Robertom už skončí. Potom ju však hnev prešiel.

Manželia totiž už mnohokrát mysleli na rozvod, ako informuje nemecký Bild, toto slovo u nich v domácnosti padlo presne 783 krát, s tým, že Carmen často zožiera žiarlivosť. Nuž, aj Geissovci sú len ľudia.

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Hrôzostrašná tragédia vás bude mátať v snoch: V dome našli mŕtve deti a matku, vedľa nich ležali striekačky!