Zdroj: pluska.sk

Pozlátené sošky OTO už poznajú svojich nových majiteľov. Celý priamy prenos, ktorý vysielala televízia RTVS, dopadol na výbornú, a aj keď trval takmer do pol dvanástej v noci, nikto z hostí si nedal ujsť veľkú párty, ktorá hneď potom nasledovala. Pozrite sa, ako to v budove Slovenského národného divadla žilo do skorých ranných hodín.

Absolútny OTO už tretíkrát po sebe putoval k moderátorke Adele Banášovej, ktorá spolu so Sajfom celý večer moderovala. A hoci na sebe nedala vôbec nič poznať, hodiny na pódiu ju poriadne vytrápili. Dôkazom toho bolo to, že na párty už kašlala na lodičky a k dlhým šatám si obula strieborné intergalaktické tenisky.

Zdroj: pluska.sk
Zdroj: pluska.sk
Zdroj: pluska.sk

Rovnako na tom bola aj víťazka v kategórii herečka Táňa Pauhofová. Tá sa tiež na žúrke pohybovala v športových teniskách. Na párty sa poriadne vybláznila aj redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, ale aj Marcel Merčiak, ktorý si z noci odnášal na líci poriadny odtlačok červeného rúžu.

Zdroj: pluska.sk

 

Zdroj: pluska.sk
Zdroj: pluska.sk

Prenos a rovnako ani párty si nedal ujsť člen kapely Fragile Braňo Kostka, na ktorom však bolo vidieť, že mu do smiechu veľmi nie je. Vo štvrtok totiž jeho partnerke Zdene Studenkovej zomrela milovaná mama. Divoká párty končila v neskorých nočných hodinách a niektorým sa ani nechcelo ísť domov. Veď bodaj by áno, keď táto prestížna udalosť je iba raz za rok.

Zdroj: pluska.sk
Zdroj: pluska.sk

 

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK
Diskusia. Čo si o tom myslíte?
Čítať viac:  Známa Češka v blázinci: Neuveríte, koľko promile mala v krvi!