Moderátora TV Nova Michala Jančaříka (40) nedávno stretol smutný osud, keď po transplantácii obličiek ochrnul od pása dole. V tejto chvíli teda potrebuje oporu svojich blízkych viac ako kedykoľvek predtým. V nemocnici ho navštívila jeho kamarátka a známa moderátorka TV Nova Karla Mráčková.

Michal Jančařík už niekoľko mesiacov zápasí s vážnymi zdravotnými problémami, ktoré mu značne komplikujú život. V nemocnici v Lochotín musel podstúpiť transplantáciu obličiek, po ktorej bohužiaľ ochrnul od pása dole. Odvtedy trávi skoro všetok svoj čas po zdravotníckych zariadeniach. Len na sviatky bol Michal cez protesty lekárov doma.
Moderátor sa nachádza v neľahkej životnej situácii a každá sebamenšia podpora ho určite poteší. V nemocnici ho navštívila jeho kolegyňa Karla Mráčková (43). Návštevu svojho kamaráta a kolegu zdokumentovala a umiestnila na sociálnu sieť sa slovami: “Je to borec. Bojoval o život. Vybojoval ho. Teraz už je dobre. Bude ešte lepšie. Vďaka všetkým sestričkám a doktorom. Zachránili ho nám. V nemocnici ho veľmi chvália. Unavený, ale šťastný Náš Michal. ”

Avšak Michal je obrovsky statočný a teraz sa snažia vrátiť do života. Bude to síce ťažké, ale má okolo seba veľa ľudí, ktorí ho majú radi a v každej situácii ho podporí.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Žena plánuje s priateľom po mesiaci vzťahu svadbu aj deti: Takéto reakcie Sloveniek by ste nečakali!