Vilo Rozboril a jeho relácia V siedmom nebi má nepochybne množstvo fanúšikov. Práve to chce niekto zneužiť.

Vilo Rozboril, ktorý stojí za obľúbenou reláciou V siedmom nebi odhalil nechutný podvod. Natrafil na stránku na Facebooku, ktorá sa hrá na oficiálnu stránku relácie. „Priatelia, zas sa tu niekto hrá na Siedme nebo. Táto stránka je podvod. Už vidím, že tam riešia nejaké súťaže o mobily a pod. Lákajú ľudí podvodným spôsobom na niečo v mene niekoho, kým nie sú. Dajte si na túto stránku pozor a ak ste ju prijali, odlajknite ju a upozornite na ňu svojich známych, sú to podvodníci,“ upozorňoval moderátor ešte 29. decembra.

O pár hodín neskôr napísal komentár, že stránka je už zrušená. „Buďte prosím ostražití, určite sa podvodníci zase niekde vyroja,“ dodal Vilo. Keď sme však my skontrolovali odkaz so stránkou, na ktorú Rozboril upozorňoval, zistili sme, že je stále (alebo znovu) funkčná a aktívna.

Na podvodnú stránku upozornil Vilo Rozboril.

Dávajte si teda pozor na TÚTO stránku s prívlastkom oficiálna. Momentálne má približne 4500 fanúšikov a mnoho jej príspevkov vyzerá uveriteľných. Okrem súťaže o mobily, na ktorú Vilo upozorňoval však stránka vyzývala ľudí i na finančnú pomoc. „Ak by ste chceli pomôcť tejto rodinke, tak číslo účtu Vám ponúkneme v správe,“ písalo sa v jednom z príspevkov. Dajte teda na Vilove slová a buďte ostražití.

Stránka má v názve prívlastok oficiálna, čo môže ľudí pomýliť.


Diskusia: Čo si o tom myslíte?

Čítať viac:  Solárne nabíjačky na každý deň